Dolů

Je pro nás důležité pochopit, proč vlastně lezeš a co od tréninků s námi očekáváš. Společně pak určíme tvé lezecké cíle a začneme pracovat tak, abys byl schopný jich dosáhnout. Je nám jedno, jestli jsi úplný začátečník, lezeš sedmičky nebo chceš vyhrát olympiádu. Lezení může být výzvou pro každého. Pokud je výzvou i pro tebe, tak nám dej vědět. Rádi ti pomůžeme.

Naším cílem je poskytovat trenérské služby na nejvyšší úrovni. Máme k tomu vlastní metodiku, podle které trénujeme od dětí předškolního věku až po účastníky juniorského mistrovství světa. Sledujeme moderní trendy sportovního lezení a pravidelně se vzděláváme na lezeckých seminářích a workshopech. Někteří z nás takové workshopy a semináře i vedou.

Marian
havel

Většina Marianových svěřenců leze líp než on. Je za to rád, protože jinak by se jim na soutěžích asi moc nedařilo. Specializuje se na soutěžní lezení a na tréninky dospělých. Baví ho pracovat se svými svěřenci na překonávání jejich výzev, v rámci kterých jim často pomáhá s odstraňováním strachu spojeného s lezením. Marian je hlavním trenérem Climbing Academy. Má rád lezení ve Španělsku a sushi. Stále věří, že se naučí hrát na ukulele tak, aby ti to neurvalo uši.

  • Trenér sportovního lezení, licence B (LANO, 2021)
  • Instruktor skalního lezení (ČHS, 2019)
  • Člen trenérské expertní skupiny a expertní skupiny pro práci s mládeží LANO
  • Trenér závodní skupiny Climbing Academy, jejíž členové pravidelně obsazují přední příčky na závodech českého poháru
Marian Havel

Kuba
Hančil

Kuba leze líp než většina jeho svěřenců. Specializuje se na dětské tréninky a na tréninky dospělých. Volný čas tráví nejradši v Labáku nebo v Juře. Potrpí si na kvalitní kávě, kterou si rád připraví i ve skalách. Takže ideální parťák.

  • Trenér sportovního lezení, licence C (ČHS, 2021)
  •  Instruktor lezení na umělých stěnách (ČHS, 2016)
Kuba Hančil

Bětka
Zaťková

Bety poznáš už zdálky podle jejího širokého úsměvu. Často má tolik energie, že jí to skoro závidíme. Baví ji pracovat s lezci všech věkových kategorií. Perfektně ovládá lezecké hry pro nejmenší, ale ráda připraví i sofistikovaný trénink pro zkušené lezce. Bety je hrdou paničkou Lízy, čistokrevného křížence německého ovčáka a retrievera. Sama leze nejradši vícedélky a má ráda čokoládu. Momentálně se těší do severní stěny Cimy Grande a na klasické cesty od Hermanna Buhla v okolí Innsbrucku.

  • Trenér sportovního lezení, licence B (ČHS, 2020)
  • Instruktor lezení na umělých stěnách (ČHS, 2019)
  • Učitelka tělesné výchovy pro střední školy (FTVS UK, 2021)
  • Kondiční trenér dětí a mládeže – pohybové hry (3DF Academy, 2020)