Dolů

Začínáš s lezením? Ideální. Učení nových dovedností je totiž jednodušší než odstraňování špatných návyků. Naučíme tě správnému lezeckému pohybu od prvních kroků tak, aby ses mohl postupně zlepšovat. Bez správných návyků ti to půjde o dost hůř.

Už nějakou dobu lezeš, ale rád bys to dělal lépe? Podíváme se na to, jak to vlastně děláš, a zjistíme, co můžeš zlepšit. Občas stačí překvapivě málo k tomu, aby to fungovalo. Třeba vyměnit nohy. Často je to ale náročnější, jenže i proto nás to baví, ne?

Jsi na stěně víc než doma, dřeš jako blázen, ale výsledky přesto nepřicházejí? I tohle známe. Drtivá většina lezců dosáhne určité úrovně a dál se moc nezlepšuje. Většinou za to můžou jejich nesprávné tréninkové návyky a špatné plánování. Naučíme tě plánovat si lezecký trénink tak, aby dával smysl. Nebo ti ho prostě naplánujeme.

Máš strach z padání? To chápeme. Všichni se bojíme. Je nám jasné, že padání na laně může být ze začátku nepříjemné. A tak k němu přistupujeme. Postupně tě naučíme, jak pracovat s tvým strachem, abys byl schopný lézt na své maximum a případně do toho i spadnout.

Je nám jedno, jestli jsi začátečník nebo mistr republiky. Sportovní lezení je výzva pro každého, bez ohledu na aktuální lezeckou úroveň. Trénujeme všechny, kteří se lezení věnují naplno a chtějí se zlepšovat. Rádi ti pomůžeme v cestě za tvým cílem. Tak nám dej vědět!

Pražské lezecké stěny jsou otevřené od 6:30 a zavírají v 11:30. Takže věříme, že si čas na tvůj trénink najdeme.

Individuální trénink: 700 Kč/60 min.
Individuální trénink ve dvou: 800 Kč/60 min.

Chci se přihlásit