Dolů

Rád bys začal pravidelně trénovat, ale nemáš parťáka. Nebo čas. Nebo peníze. Nebo máš nějakou jinou výmluvu. Ale i ta ti odpadne, když se přihlásíš do jednoho z našich skupinových tréninků. Parťáky ti najdeme. Čas si uděláš. A trénink tě bude stát míň než večerní návštěva tvého oblíbeného baru. Pravidelně pořádáme čtyři druhy skupinových tréninků, na kterých si můžeš zamakat společně s ostatními. V šestičlenné skupině ti motivace chybět nebude. Individuální přístup v rámci skupiny pak zajistí, že budeme pracovat na tom, co tě v lezení trápí nejvíc.

Začátečníci

Série dvanácti tréninků, ve kterých tě provedeme základy sportovního lezení. Zaměříme se na vlastní lezecký pohyb i na metodiku lezení. Během tří měsíců tě naučíme správnému lezeckému pohybu a základům bezpečného jištění tak, abys byl schopný lézt se svým parťákem bez toho, aby se přizabil. Nejlepší ale bude, když se přihlásíte oba.
Momentálně se můžeš přihlásit na tyto tréninky:
Pondělí, 19:00-21:00, Lezecké centrum Smíchoff,
Středa, 7:00-9:00, Lezecké centrum Smíchoff.

Lano

V této skupině tě čeká osm tréninků zaměřených na lezení s lanem. Přihlas se a my ti pošleme krátký dotazník, ve kterém se tě zeptáme na pár věcí. Bude nás zajímat, jak lezeš a jak bys chtěl lézt. Ale taky třeba kolik času tomu chceš věnovat. Na úvodní hodině ti vysvětlíme základní principy tréninku sportovního lezení a podíváme se na to, jak lezeš. Společně pak nastavíme cíle, kterých bys chtěl dosáhnout, a budeme na nich pracovat.
Momentálně se můžeš přihlásit na trénink v úterý, od 7:00 do 9:30 v Lezeckém centru Smíchoff.

Boulder

Osm tréninků na boulderu, které mají velmi podobnou strukturu jako tréninky s lanem. Jen z nich nebudeš mít nateklo. Tvoje svaly potrápíme trochu jiným způsobem. Budeme se intenzivně věnovat koordinačním, technickým i silovým boulderům a naučíme tě během tréninků odpočívat tak, aby každý tvůj pokus stál za to. Sedák a lano můžeš nechat doma.
Momentálně se můžeš přihlásit na trénink ve středu, od 19:00 do 21:30 v Lezeckém centru Smíchoff.

Girls only

Holky sobě! Chceš trénovat, ale byla bys radši, když by to bylo jen s holkama. Přidej se do skupiny na lano nebo na boulder, kde tě kluci rozptylovat nebudou. Čeká tě osm tréninků, na kterých bude sedm holek. Šest lezkyň a jedna trenérka.
Momentálně se můžeš přihlásit na tyto tréninky:
Pondělí, 19:00-21:00, Lezecké centrum Smíchoff,
Čtvrtek, 7:30-10:00, Lezecké centrum Smíchoff.

Boulder/Lano/Girls only: 3600 Kč
Jeden trénink trvá dvě a půl hodiny. Tréninků je osm. Hodina tréninku tě tak bude stát 180 Kč.

Začátečníci: 4800 Kč
Jeden trénink trvá dvě hodiny. Tréninků je dvanáct. Hodina tréninku tě tak bude stát 200 Kč.
Skupinové tréninky otevřeme po naplnění kapacity skupiny. Dáme ti vědět.

Chci se přihlásit